gamigo Destek
Feb
13

Portalın 13 Şubat Salı 9:30'dan itibaren erişilemez olacağını bildirmek isteriz. Buna göre bu saatten itibaren oyunlarımıza giriş yapamayacak veya bağlanamayacaksınız. Lütfen bunun birkaç saat süreceğini not ediniz. Sabrınız için teşekkür ederiz.


Detayları göster >Jul
25

Burada hesabınız ile ilgili sorunlara, oyunlarımızdan biri ile ilgili sorunlara ya da websitelerimizde karşılaştığınız sorunlara çözümler bulabilirsiniz.

 

Eğer bir destek isteği oluşturursanız, bize sorununuzla ilgili mümkün olduğu kadar detaylı bilgi vermenizi rica ediyoruz. Konuyla ilgili ne kadar çok bilgimiz olursa sorununuzu o kadar hızlı işleyebiliriz.

Lütfen SSS bölümümüze de göz atın. Sorununuza bir çözüm ya da sorunuzun yanıtını orada bulabilirsiniz.

Lütfen destek talebi oluştururken geçerli bir e-posta adresi eklediğinize emin olun. Aksi takdirde size cevap veremeyiz. Tercihen hesabınızın bağlı olduğu e-posta adresini kullanmanız önerilir.

Eğer destek isteğinize ekran görüntüsü gibi eklentiler yapmak isterseniz, lütfen bu resim formatı diğerlerine göre çok daha küçük boyutta olduğu için, .jpg formatında olmalarına dikkat edin.

Eğer bizimle halihazırda temas halinde iseniz, aynı sorunla ilgili olduğu sürece en son yanıta cevap vermeniz faydalı olacaktır. Birden fazla destek isteği oluşturmanız işlemi gereksiz şekilde uzatabilir.

 

Saygılarımızla

gamigo group destek ekibi


Detayları göster >